CAMELEO BEAUTY & SPA - Mój-ślub.pl

Zapraszamy Cię do odwiedzenia miejsca gdzie oderwiesz się od zgiełku dnia codziennego

Najlepszym początkiem przygotowań przedślubnych jest dobry plan działania.

W związku z tym zapraszamy na bezpłatną konsultację – diagnozę cery.
Dzięki temu będziemy mogli ocenić potrzeby Twojej skóry i zaproponować konkretny zabieg lub w zależności od potrzeb cykl zabiegów.ślub płock
Jeżeli mamy do czynienia z cerą problematyczną (trądzik, przebarwienia, blizny) terapia może potrwać nawet kilka miesięcy, nie należy więc zwlekać z pierwszą wizytą. W takim przypadku skuteczne będą zabiegi oczyszczające, złuszczające takie jak mikrodermabrazja czy peelingi przy użyciu kwasów wykonywane w seriach co 10-14 dni. Ze względu na to, że skóra po zabiegu jest nadwrażliwa na promienie słoneczne i mróz należy zabiegi wykonywać wiosną i jesienią z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej.

Bardzo ważne są również zabiegi nawilżające i regenerujące zwłaszcza, że odwodniona, szara i zmęczona skóra to problem wielu kobiet i mężczyzn. Złe nawilżenie to skutek mocnego makijażu, klimatyzowanych pomieszczeń, złej diety i wizyt w solariach. W przypadku skór odwodnionych i niedotlenionych odpowiednie będą: peeling kawitacyjny, który oczyszcza za pomocą ultradźwięków, wygładza i nawilża skórę; zabiegi z algami, Hydro – Lipid system (zabieg nawilżająco –  kojący) czy sonoforeza – wprowadzanie substancji odżywczych w głębsze warstwy skóry.

Należy pamiętać również o odpowiedniej pielęgnacji ciała. W naszej ofercie mamy szeroki wybór peelingów oraz zabiegów spa&wellness, które doskonale oczyszczą, wygładzą i ujędrnią skórę.

Ceremonie dla dwojgaslubspa
Zabiegi zapewniające relaks oraz wyciszenie tak potrzebne w nerwowym okresie przygotowań przed ślubem. W strefie saun oczyścisz i nagrzejesz swoje ciało, co będzie stanowić idealne przygotowanie do masażu lub peelingu, a wszystko w kameralnej atmosferze wśród świec i nastrojowej muzyki.

 

ślub płockCeremonie dla dwojga trwają od 2 do 3 godzin i zapewniają głębokie oczyszczenie, rozluźnienie oraz oderwanie się od codzienności, co skutkuje naładowaniem naszego organizmu nową, dobrą energią.

Adres: ,ul. Zaścianek 2 ,  09-407 Płock

Tel. tel/fax: +48  24 266 44 40

email: spa@spaplock.com

strona: spaplock.com